Vakıfbank En Düşük Faizli Konut Kredileri 2017

Vakıfbank, müşterilerine en uygun koşullarda konut kredisi vermeye devam ediyor. Üstelik birbirinden cazip faiz oranları ve kredi seçenekleri ile birlikte. Bunlar arasında şu paketler dikkat çekiyor:

 • Azalan Taksitli SarıPanjur Kredisi: Konut kredisi alan kişi eğer ilk taksitlerini yüksek tutmak ve ilerleyen dönemlerde daha düşük taksitler ödemek istiyorsa bu paketi seçebilir.
 • Artan Taksitli SarıPanjur Kredisi: Konut kredisi alan kişi eğer ilk taksitlerini daha düşük tutmak ve ilerleyen dönemlerde daha fazla miktarda taksit ödemek istiyorsa bu paketi seçebilir.
 • Ara Ödemeli SarıPanjur Kredisi: Konut kredisi alan kişi eğer belli dönemlerde daha fazla ödeyerek diğer taksitlerin sayısını veya miktarını düşürmek istiyorsa bu paketi seçebilir.
 • Anapara Sabit SarıPanjur Kredisi: Konut kredisi alan kişi eğer vade sonuna kadar anapara borcunu sabit tutmak ve taksit tutarlarını düşerek ödemek istiyorsa bu paketi seçebilir. Bu seçenekte taksitlerin içindeki anapara turarı vade boyunca sabit tutulmaktadır.
 • Masrafsız SarıPanjur Kredisi: Konut kredisi alan kişi eğer dosya masrafı ödemek istemiyorsa bu paketi seçebilir. Bu durumda masraflar kredi faiz oranına bindirilerek taksitlendirilmiş olmaktadır.
 • Kentsel Dönüşüm Kredisi: Yukarıda sayılan konut kredileri dışında banka bir de afet riski altında bulunan binaların yenilenmesini öngören yasa kapsamında konut kredisi vermektedir.

Bugünlerde Vakıfbank, SarıPanjur Halden Anlayan Konut Kredisi kapmanyası yapmakta ve en düşük konut kredisi faizi uygulamaktadır. Bu paket bankacılık işlemleri için baştan ayrı masraflar ödemek istemeyen müşteriler içindir. Vakıfbank konut kredisi hesaplama bakımından bu paket müşteriler için avantajlı olmaktadır. Çünkü kredi işlemleri sırasında neredeyse 4 bin TL civarında masraf, müşterinin daha ilk anda cebinden çıkmamaktadır.

Kampanya boyunca bu kredinin faiz oranları şu şekildedir:
 • 3 ile 12 ay arası vadeli konut kredileri için yüzde 0,87 (kredi miktarı 100 bin TL üzerinde ise bu oran yüzde 0,94’dür)
 • 13 ile 36 ay arası vadeli konut kredileri için yüzde 0,88 (kredi miktarı 100 bin TL üzerinde ise bu oran yüzde 0,95’dir)
 • 37 ile 60 ay arası vadeli konut kredileri için yüzde 0,95 (kredi miktarı 100 bin TL üzerinde ise bu oran yüzde 1,03’dür)
 • 61 ile 120 ay arası vadeli konut kredileri için yüzde 0,896 (kredi miktarı 100 bin TL üzerinde ise bu oran yüzde 1,04’dür)

Aşağıdaki örnekte 500 bin TL kredi kullanıldığı varsayılmıştır. Ayrıca bankanın kullandırdığı en yüksek kredi tutarı 1.2 milyon TL’dir. En fazla kredi karşılama oranı ise yüzde 80’dir. Vakıfbank, teminat olarak satın alınan eve ipotek koymaktadır. Baştan kefil talep etmemektedir. Ancak duruma göre banka gerekli görürse ayrıca kefil isteyebilir.

60 ay vadeli90 ay vadeli120 ay vadeli
Faiz oranı (%)1,031,041,04
Aylık ödeme (TL)11.2138.5827.313
Toplam faiz tutarı (TL)172.804272.397377.556
 
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. tahir akveren dedi ki:

  Sarıpanjur kredilerinde bir çok alanda kredi imkanı var ben önce yüksek taksidi sonra azalan taksitleri almayı düşünüyorum bütçem şuan bunu destekliyor.

BİR YORUM YAZIN