Vakıfbank Kredi Yapılandırma 2018

Bankalar tarafından verilen kredilere ait bir ödeme planı bulunmakta ve insanlar bu plana bağlı kalarak ödeme yapmak zorundadır. Böylece alınan miktarlar bu plan dahilinde belirlenen vadede tamamen bitirilmektedir. Fakat alınan kredilerin ödemesi ile ilgili sorun yaşayan kişiler de olabilmektedir. Böyle durumlarda bankalar tarafından bu kişilere farklı bir fırsat sunulmaktadır. Yapılandırma adı verilen uygulama ile insanların kredi borçları yeniden ayarlanmakta ve ödeme planı tamamen değiştirilmektedir. Bu hizmeti veren bankalardan bir tanesi de Vakıfbank’tır. Vakıfbank kredi yapılandırma işlemi sayesinde insanlar ödemekte zorlandıkları kredileri yeniden düzenlenen ödeme planına göre ödemekte ve böylece çok büyük bir sıkıntıdan kurtulmaktadır. Bu hizmeti alabilmek için Vakıfbank şubelerine gitmek yeterlidir.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma ve Vade Seçenekleri

Vakıfbank kredi yapılandırma işlemi için banka tarafından müşterilere 72 aya kadar vade seçeneği sunulmaktadır. Banka tarafından verilen bu hizmet kredi türüne bağlı olarak farklılık göstermektedir. Yani standart bir uygulama bulunmamakta ve bunun yerine farklı kredi türlerine farklı şartlar sunulmaktadır. İnsanlar tarafından sıkça kullanılan ihtiyaç kredileri için banka tarafından yapılandırma yapılmaktadır. İhtiyaç kredilerinin yapılandırmalarında çok düşük orandaki faizler kullanılmakta ve insanlar böylece toplam borca yakın bir ödeme yapabilme fırsatını yakalamaktadır. Ayrıca ihtiyaç kredisi kullanırken imzalamış olduğunuz sözleşmede yapılandırma cezasına ait bir madde yok ise bunu ödemek zorunda değilsiniz. Bu duruma dikkat edin ve müşteri temsilcisine söz konusu maddenin olmadığını mutlaka hatırlatın. Ayrıca size sunulan yapılandırma şartlarını detaylı olarak inceleyip gerekirse ödeme durumunuz hakkında bilgi vererek farklı bir seçenek talep ediniz.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma ve Yapılandırma Yapılan Kredi Türleri

Vakıfbank kredi yapılandırma ile taşıt kredileri de yeniden düzenlenebilmektedir. Bunun için öncelikle banka şubesine gidilmesini tavsiye ediyoruz. Burada yer alan müşteri temsilcisi ile yapılandırma şartlarını detaylı olarak konuşabilirsiniz. Sunulan şartların dikkatli bir şekilde incelenmesi ve sözleşmenin mutlaka okunması gerekmektedir. Böylece gözden kaçan bir madde olmayacaktır. Bunun dışında konut kredisi için de yapılandırma yapılmaktadır. Banka tarafından sunulan 72 aya kadar olan vade seçeneği son derece önemlidir. Fakat bununla birlikte faiz oranlarında da bir miktar yükseliş olabilmektedir. Bundan dolayı bu ikisi arasında iyi bir denge yakalamak gerekmektedir. Aksi takdirde yapılandırma sonucunda ödenmesi gereken faiz oranı çok yüksek olacak ve bu da ödenmesi gereken borcu artıracaktır. Söz konusu durum son derece önemlidir ve mutlaka dikkatli bir şekilde detaylıca incelenmesi gerektiğini düşünüyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. fatih yüksel dedi ki:

  Babam kredi kartını yapılandırmamı tavsiye etti ben zor da olsa yinede daha kısa sürede ödemeyi düşünüyordum.

 2. yusuf ersöz dedi ki:

  Mantık olarak yapılmaması gerekiyor, çünkü vaade oranı artmış oluyor, ödeme geçiksede banka bizden daha fazla para almış oluyor ama ben yinede alacağım çünkü şuan çok sıkışığım yavaş yavaş ödemek en iyisi olacak.

 3. yalçın kabak dedi ki:

  Bakalım yapılandırma yolunu seçtik ama ne kadar uzatabileceğiz, biraz fazla uzatabilirsek hiç kasılmadan borcu ödeyebileceğiz.

 4. orçun üstün dedi ki:

  Faiz miktarı baya yükselecek ancak elimizden gelen bir şey yok şuan hesapladım neredeyse iki katından daha fazla para ödeyeceğiz.

 5. cahit biçer dedi ki:

  Çok uzun bir yapılandırma isteğimiz yok ancak şuanki vade çok ağır geliyor, daha az olması bizim bu zor zamanlarımızdan çıkmamızı dahada kolaylaştıracak.

 6. semih öztürk dedi ki:

  12 aylık bir yapılandırma yapabilirsem çok iyi olacak, bakalım işlemleri yaptık bekliyoruz.

 7. eda çiftçi dedi ki:

  Ödememiz gerek borç yapılandırma yüzünden artacak ama yapacak bir şey yok en iyisi bu.

 8. halil altıntaş dedi ki:

  Hiç aklıma gelmezdi kredi yapılandırması kullanacağım, ne yazık ki hayatta ne olacağı belli olmuyor.

 9. resul genç dedi ki:

  Tüm olanakları denedim ama yinede kredi yapılandırmaya mecburen gireceğim.

 10. uğur dönmez dedi ki:

  İlk başlarda rahatlıkla ödediğim kredim son zamanlarda iyice ödenmez oldu bakalım yapılandırma ile azaltmaya çalışacağım.

 11. semih harman dedi ki:

  Vakıfbankta yapılandırma sayesinde taiıt kredileri yeniden düzenlenebiliyormuş, çok güzel bir hizmet olmuş.

 12. iremnur çatar dedi ki:

  Yapılandırma sayesinde 72 aya kadar vade seçeneği sunuluyormuş inşallah banada benim yükümü azaltacak bir vaade gelir.

BİR YORUM YAZIN