Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat

Vakıfbank tarafından hesabınıza tanımlanmış olan Kredili Bankomat sınırınızı 12 aya kadar eşit olarak taksitlendirip kullanabilmektesiniz. Bunun yanı sıra Vakıfbank Bankomat limitinizden yapacağınız nakit çekimleri ve yapılacak olan harcamaları 12 aya kadar taksitli hale getirebilirsiniz. Bununla beraber Taksitli Kredili Bankomat hakkınızı kullandığınızda hiçbir şekilde tahsis ücreti, komisyon veya dosya masrafı ödenmemektedir. Peki, Taksitli Kredili Bankomatı kullanmak istersek ne yapmalıyız? Öncelikle Taksitli Kredili Bankomat işlemlerini yapabilmek için Mobil Bankacılık, Çağrı Merkezi, İnternet Bankacılığı, ATM kanalı veya direk şubeden başvuru yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Peki, Kredili Bankomat limiti ile ilgili problem yaşarsak ne yapmalıyız? Mobil bankacılık veya internet üzerinden veya KMH, Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve istediğiniz yeni limitinizi aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 5724'e kısa mesaj halinde göndererek limitinizi arttırabilirsiniz.

Vakıfbank Taksitli Kredili Bankomat Avantajları

  • İhtiyaç doğan her an Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığı kanalı ile, ATM aracılığı ile Taksitli Kredili Bankomat seçeneğine başvuru yapabilir veya 0850 222 0 724 telefon numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezinden başvuru işlemlerinizi yapabilir ve o an kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Vakıfbank Bankomat limitiniz 12 ay süreyle Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı veya ATM aracılığıyla veya 0850 222 0 724 telefon numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezinden veya size en yakın Vakıfbank şubelerinden istenilen vadede, taksit imkanıyla ödeme imkanınız bulunmaktadır.
  • Herhangi bir şekilde tahsis ücreti, komisyon, dosya masrafı vb. Ücretleri Taksitli Kredi Bankomat limitini kullandıktan sonra ödemezsiniz.
  • Kredili Bankomat seçeneğinden faydalandıktan sonra yaptığınız nakit çekimleri veya yaptığınız harcamaları 12 ay içerisinde Mobil Bankacılık, İnternet Bankacılığı veya ATM aracılığıyla veya size en yakın şubeden direk olarak veya 0850 222 0 724 telefon numaralı Vakıfbank Çağrı Merkezinden taksitlendirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Peki Taksitli Kredili Bankomat Geri Ödemeleri Nasıl Yapılmaktadır?

Dilediğiniz vadede kullanmış olduğunuz Vakıfbank Bankomat taksit tutarınızı eğer Vadesiz TL hesabınızda bakiye varsa Vadesiz TL hesabınızdan, eğer Vadesiz TL hesabınızda yeterli bakiye olmaması durumunda havuz hesap bakiyenizden, eğer hem havuz hesabı hem vadesiz TL hesabınızda bakiyeniz yetersizse Vakıfbank Bankomat limitinizden ödeme yapılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. ömer gözlü dedi ki:

    İmkanları ve avantajları çok hoşuma gitti birde vakıfbanka gidip oradan bilgi alacağım uygunsa işlemleri başlatacağım.

  2. halis faruk dedi ki:

    12 aya kadar eşit olarak paylaştırıp bankomat şeklinde kullanabiliyormuşuz benim hoşuma gitti.

BİR YORUM YAZIN