VakıfBank Yeni Yıl Kredisi 2018

Yeni yılda Vakıfbank kredi fırsatlarına müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gidermeleri için yeni birisini daha ekledi.  Vakıfbank, yeni yıl kredisi imkânlarından kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler yararlanabilecektir. Banka, kamu ve özel çalışanı ve emekli olan müşterilerinin bütün ihtiyaçları için 48 aya varan taksit, uygun faiz oranları ve çeşitli ödeme seçenekleri sunmaktadır.

VakıfBank Yeni Yıl Kredisine Başvuru nereden nasıl yapılır?

Vakıfbank kredi fırsatları içerisinde müşterilerinin ihtiyaçları için sunulan yeni yıl kredisi başvuruları Vakıfbank Şubeleri’nden yapılmaktadır. Ayrıca cep telefonundan Vakıfbank Mobil Bankacılık sistemi ile başvuru yapılabilir.

Vakıfbank yeni yıl kredisi başvurusunu SMS ile yapmak isteyenler; Cep telefonunun mesaj yaz kısmına aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C Kimlik numarası, aylık gelir miktarı yazılıp 5724’e göndererek yapabilir. Örnek SMS başvurusu; KREDI 11111111111 3000. SMS gönderim bedeli bütün GSM şirketlerinde vergiler dahil edilerek 0,65 TL olarak ücretlendirilmiştir.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredi Fırsatları ve Kampanya şartları

Kamu çalışanlarının, Vakıfbank kredi fırsatlarının arasında sunulan yeni yıl kredisini alabilmek için çalıştığı kurumdan onaylı maaş bordrosu ile çalıştıkları kuruma ait kurum kimliğinin bir örneğini getirmeleri şarttır. Fakat maaşını Vakıfbank’tan alan kamu çalışanlarından gelir belgesi istenmeyip, kredi limitine göre ek belgeler ve teminatlar istenebilir. Kamu çalışanlarına yeni yıl kredisi; 2.000 ile 90.000 tutarlarına 3 ile 48 ay arasında taksit , %0,5 Banka Sigorta ve Muamele Vergisi dâhil olmakla birlikte %1.34 faiz oranıyla kredi fırsatı verilmektedir, %5 BSMV dâhil olmadığında faiz oranı %1.41 olmaktadır.

Kamı çalışanlarının dışında kalan özel sektör ve emekliler için kredi şartları; 2 bin ile 90 bin arasındaki tutarlar için alınacak kredilerde 3 ay ile 48 ay arasında vade imkânı verilmektedir. Bu tutardaki krediler için faiz oranı %1.35 veya %1.42’dir.

Kredide, kredi tahsis ücreti üzerinden %5 oranındaki BSMV alınmaktadır. Yıllık faiz oranı hesaplaması yapılırken, kredi tahsil ücreti, faiz ve vergiler eklenip sigorta tutarları eklenmemiştir. Sigorta primi de eklenerek hesaplanan kredi 35 yaş üzerindeki erkekler olarak hesaplanmıştır. 10 Bin TL için 1 yıllık Hayat sigorta primi 35 yaşındaki erkek müşteriler için 37,44 TL, 90 Bin TL için 336,92 TL olmaktadır. Kredi tutarı, kredi vadesi, müşterinin yaşı ve cinsiyetine göre değişmektedir. Kredide belirlenen faiz oranları, kredi açılış günü ile kredinin yatacağı hesaba aynı gün içerisinde bir adet faturanın yeni otomatik ödeme talimatının verilmesi, Vakıfbank aracılığıyla sigorta yaptırılması ve en az bir maaş tutarında Kredili Mevcudat Hesabının açılması durumunda geçerli olmaktadır. Aynı gün 1 adet faturanın otomatik ödemesinin verilmemesi durumunda faiz oranı %0,02 artmaktadır.

Vakıfbank Yeni Yıl Kredi Kampanya şartları;

Vakıfbank yeni yıl kredi taksitlerini; eşit aylık taksitlerle, aylık artan taksitlerle, aylık azalan taksitlerle, üç ay ödemesiz dönemli eşit aylık taksitlerle, üç ayda bir eşit taksitlerle, son taksit balon ödemeli, her ay değişen taksitlerle geri ödenebilir.

  • Vakıfbank kampanya süresini ve bu süreç içinde alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Vakıfbank yeni yıl kredisine başvuruda kefil ön şartı aranmıyor fakat banka şubeleri gerekli gördükleri durumlarda kefil isteyebilir
  • Artan taksit uygulamasında Banka müşterinin gelir ve stok bilgilerine göre değerlendirme yapmaktadır.
  • Kredi kullandırma koşullarında Vakıfbank’ın gerekli gördüğü durumlarda değişiklik yapabilme hakkı vardır.
  • Vakıfbank kredi politikası gereği, müşterinin gelir bilgileri ve diğer bazı durumlarını dikkate alarak kredinin ödeme seçeneklerini uygun görmeyebilir.
  • Vakıfbank’ın tüm şubelerinden ayrıntılı bilgi elde edilebilir.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. filiz ergül dedi ki:

    Yeni yıl ile birlikte 90.000 tl ye kadar kredi çekebiliyoruz, hemde faiz oranı o kadar yüksekte değil tam ideal bir seviyede.

BİR YORUM YAZIN