Vakıfbank Yeni Yıla Özel Sıfır Araç Kredisi 2018

Bankacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından Vakıfbank, müşterilerinin yeni yıla mutlu bir şekilde başlangıç yapmak isteyen müşterileri için özel bir kredi kampanyası düzenlemektedir. Banka tarafından hazırlanan Sıfır Araç Kredisi için 48 ay vadeli ve her ay eşit taksitli, 3 ayda bir taksitli ya da değişken taksitli olarak ödeme fırsatı sunulmaktadır. Kredi başlangıç faizi olarak %1 ,24 oranı belirlenmiş olup bu orandan yararlanmak isteyen müşteriler Kasko işlemleri ile HGS ya da OGS alımlarını da banka aracılığıyla gerçekleştirmelidir. Fatura değeri 100 bin lira ve daha aşağı miktarlarda olan araçlar için %70’e kadar, fatura değeri 100 bin liradan daha fazla olan araçlar için ise %50’ye kadar kredi kullanılabilmektedir.

Kampanya İle İlgili Ek Koşullar

Vakıfbank müşterilerine sunduğu sıfır araç kampanyası için herhangi bir kefil ya da hayat sigortası zorunluluğu aramamaktadır. Müşteri kasko işlemleri ile HGS ya da OGS alımlarını Vakıfbank haricindeki farklı kanallar aracılığıyla gerçekleştirmek isterse ödemesi gereken yıllık faiz tutarı %1,24 yerine 24 ay vadeli ödeme planlamasında %1,28 şeklindedir. Aynı kampanyada müşteri 48 ay vadeli  Sıfır Araç Kredisi almak ve Kasko ile HGS/ OGS alımlarını farklı kanallardan yapmak isterse ödemesi gereken yıllık faiz oranı ise %1,26 şeklindedir. Banka tarafından istenen kredi tahsis ücreti için ödenecek bedel ise bankadan alınan kredinin %0,5’ine karşılık gelmekte ve bu bedelden %5 oranında Banka Sigorta Muamele Vergisi alınmaktadır.

Kampanya ile İlgili Örnek Ödeme Bedelleri

Yeni yıla özel Sıfır Araç Kredisi kapsamında 20 bin lira kredi alan müşteri kasko ve HGS/ OGS işlemlerini Vakıfbank aracılığıyla yaptırırsa 48 ay boyunca aylık 586 lira taksitlerle ve 100 lira kredi tahsis ücretiyle birlikte bankaya toplamda 28 bin 200 lira civarında ödeme yapacaktır. Eğer müşteri 48 ay vade ödeme seçeneğini kullanıp kasko ve HGS/ OGS indiriminde yararlanmak istemez ise yine 100 lira tahsis ücreti ödeyerek 28 bin 400 lira civarında bir bedel ödemek zorundadır. Vakıfbank kampanya koşulları ile ilgili süreci uzatma, faiz ve vade oranlarını azaltma veya artırma gibi değişikleri gerçekleştirme hakkına sahiptir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
BENZER KONULAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI
 1. eda genç dedi ki:

  araba için bu kadar büyük kredilerin alındığını bilmiyordum, bakalım kredi çok uygun arabada bulursam hemen almaya çalışacağım.

 2. ela ulusoy dedi ki:

  100 binlara dan fazla yada aza göre krediler veriliyor bizim beğendiğimiz araba 100 binlaradan fazlaydı bakalım ne kadar kredi verilecek.

 3. ayşe eker dedi ki:

  100 bin liraya kadar %70 lik bir kredi çekebiliyoruz, benim alacağım arabada bu civarda ancak ben sıfır almak istemiyordum, bakalım gerekirse sıfır alarak bir başlangıç yaparım.

 4. aysegül eren dedi ki:

  Araçlar için yeni yıla özel krediler yapılmış, tabi bu kredileri kullanabilmek önemli biz arabamızı kısa bir süre önce aldığımız için bu fırsattan yararlanamadık.

 5. mert aksoy dedi ki:

  Bu yıl eşime araba almayı düşünüyorduk bu şekilde güzel bir kredi ile alabilirsek çok iyi olur.

 6. cemil aydın dedi ki:

  Yeni yıla güzel bir araba ile başlamak çok güzel olur ancak bunun için sanırım 1 sene daha beklemem gerekecek, şuanlık çok güzel kredi ancak araba almak için yeterli parayı daha biriktirmedim

 7. mehmet güler dedi ki:

  Bizim alacağımız arabada 100 bin tl den az %70 ine kadar kredisini alabileceğiz, aslında arabanın yarı fiyatı bizde mevcut geri yarısına ihtiyacımız var onuda vakıf bank ile alabileceğiz.

 8. ahu ceylan dedi ki:

  100 bin liraya kadar olan bir arabayı alabileceğiz, şuan krediyi alabiliriz gibi gözüküyor ama bakalım inşallah alabilirizi.

 9. mehmet g dedi ki:

  Uzun süredir sıfır araba alma isteğim vardı, bunu bu yıl yabilirsem çok iyi olacak bakalım inşallah arabıyıda sıfır bir şekilde alabilirim.

 10. cemil erkılıç dedi ki:

  Aslında almak istediğim arabaya param yetiyordu ancak biraz kredi çekip neden sıfırını almayayım diye düşünüyorum şuan.

 11. ferhat yıldız dedi ki:

  Alacağımız araç 100 bin tl nin biraz altında, fiyatı biraz düşük olduğu için %70'e kadar kredi kullanabilecez, eşimle zaten uzun zamandır bu arabayı istiyorduk bu zamanlara kısmetmiş.

 12. ismail güler dedi ki:

  Yeni yıla sıfır bir araçla başlamak aslında hiç fena olmazdı, bakalım eğer krediyi alabilirsek araç alma isteğimiz var.

 13. hikmet kaya dedi ki:

  Uzun süreden beridir sıfır araç alma isteğimiz var, bu kredi ile birlikte tuzu biberide tam oldu artık araba almak için tüm şartlar uygun.

BİR YORUM YAZIN