Banka ve Krediler

Vodafone Bayilik Şartları?

Vodafone Bayilik Şartları?

Telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren ve Bayilik Veren Firmalar arasında yer alan Vodafone ülke içerisindeki faaliyetlerine ise 2010 yılı sonrasında başlangıç yapmış olup günümüz koşullarında 23 milyon abonesi ile bu alanda girişimde bulunmak isteyen kişiler için önemli bir seçenek olmaktadır. Telsim firmasının satın alınmasıyla beraber ülkemizde kullanımı yaygınlaşan şirketin gsm operatörlüğü haricinde mobil ve fiber internet alanlarında da yatırımları bulunmaktadır. Firmanın zaman içerisinde gelişim göstermesi ve sahip olduğu iş potansiyeli nedeniyle Vodafone Bayilik şartlarını öğrenerek başvuruda bulunmak isteyen kişiler faydalı bir hamle yapmış olacaklardır. Başvuru esnasında talep edilen evrakların doğru bir şekilde doldurulmasına ve eksiksiz bir şekilde teslim edilmesine gereken hassasiyet gösterilmelidir. Açılacak bayiliğe ait dükkanla ilgili adres ve vergi numarası gibi bilgilerinde şirkete verilmesi gerekmektedir. Reklam ve projeler konusunda atılımlar yapan şirketin gelecek dönemde artacak müşteri sayısı ve kar marjı sayesinde açılacak işyerinden büyük kazançlar elde etmek mümkün hale gelecektir.

Vodafone Bayilik Sürecinde İstenen Şartlar

Kurumsal bir marka olan Vodafone Bayilik sürecinde dikkate alınan hususlar yer almakta olup öncelikle başvuru sahibinin müşteri memnuniyetine önem veren bir yaklaşım içerisinde olması ile kendisine verilen sorumlulukları harfiyen yerine getirmesi büyük önem arz etmektedir. Şirket tarafından talep edilen teminat bedelleri, iş yeri açma sürecindeki kira ve ekipman giderleri ile dükkanda çalışacak personellere ait giderlerin karşılanabilmesi için gereken bütçenin oluşturulması gerekmektedir. Dükkanın büyüklüğü ve bulunduğu konuma bağlı olarak kurulum maliyetlerinde artış yaşanması söz konusu olabilmektedir. Vodafone tarafından bayiler için silver, shop ve store olmak üzere 3 farklı konsept meydana getirilmiş olup her bir konseptte yerine getirilmesi gereken farklı kriterler yer almaktadır.

Vodafone Bayiliği İle İlgili Diğer Hususlar

Bayilik Veren Firmalar içerisinde yer alan Vodafone şirketine şahsen başvuru işlemi yapan ve evraklarını teslim ederek bayilik hakkı elde eden girişimciler şirket tarafından verilen primler ve sağlanan kar oranları sayesinde kısa sürede yaptığı yatırımların karşılığını alabilmektedir. Şirketin İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük kentlerde yer alan bölge müdürlükleri ile temas kurarak bayilik süreci ve prosedürleri hakkında da istenen bilgilerin elde edilmesi mümkün olmaktadır. İnsan ilişkilerine önem veren ve iletişim yönü güçlü olan bayi sahipleri, sektörde kısa süre içerisinde istenen büyümeyi yakalayabilecekler ve kurumsal alanda güçlü bir müşteri portföyüne sahip olabileceklerdir. Firmanın kurumsal web sitesi de ziyaret edilerek en güncel bilgilere erişebilme imkanı mevcuttur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ