BIST 100 3.287 0.82 | 26.89
BRENT PETROL 85,44 3.11 | 2.58
EURO 17.7749 0.29 | 0.05
EURO/USD 0.96134 0.05 | 0.0
GRAM ALTIN 971.943 0.95 | 9.14
USD 18.4787 0.04 | 0.01
STERLIN 19.8839 0.68 | 0.13
BITCOIN/USD 375243,22
BITCOIN/TRY 20185,22

Yapı Kredi Anında Kredi Nedir Nasıl Alınır?

Diğer bütün bankalarda olduğu gibi Yapı Kredi Bankası da anında, hızlı kredi hizmeti sunmaktadır. Yapı kredi anında kredi alabilmek için prosedürlerde boğulmanıza gerek kalmadan çok kolay birkaç hamle ile hızlı, anında krediye ulaşabilmektesiniz. Anında krediyi alabilmek için ilk yapmanız gereken Yapı Kredi Bankası İnternet Şubesine ya da Yapı Kredi Mobil Şubesi’ne giriş yapmaktır. İki seçenekten herhangi birini seçtiğiniz zaman kredi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir.

Kredi başvurusunda bulunduktan sonra, banka sistemi sizin sistem içerisinde olan girilmiş bilgilerinizi inceleyecek ve eğer kredi almaya uygun biriyseniz istenilen kredi miktarını hesabınıza yatıracaktır. Bu gibi ani, hızlı kredi istemlerinizde, aldığınız bireysel ihtiyaç kredisi için 36 aya varan vadeler talep edebilirsiniz. Hesabınıza yatacak olan bu kredi, siz daha krediye ihtiyaç duymadan önce banka tarafından hesaplanmış, tanımlanmış, onaylanmış ve hesabınız için beklemeye alınmış hazırda bekleyen, sizin talebinizin oluştuğu anda rahatça hesabınıza aktarılmasına kolaylık sağlayan bir kredidir. Bu yüzden hızlıdır ve anında sizin yardımınıza yetişir.

Anında ve hızlı kredinin en önemli avantajlarından birisi ise günün, haftanın herhangi bir saatinde dilediğiniz vakit hesabınıza yatabilmesidir. Şayet daha önceden Yapı Kredi Bankasının internet bankacılığı veya mobil şubesi gibi uygulamaları kullanmadıysanız, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Yapı Kredi Mobil Şubesi’ne girerek üye ol ya da kayıt ol seçeneklerini tıklatarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu uygulamalardan kayıt olabileceğiniz gibi şifrenizi unuttuysanız da şifre yenileme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Kayıt olmak sizin üyeliğinizin olması için gereklidir ve ancak bu yolla yapı kredi anında kredi alma imkânı olmaktadır. Fakat Yapı Kredi Bankasına ait banka kartı veya kredi kartınız varsa bu bilgilerinizi kullanarak da rahatlıkla üyelik işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Yapı Kredi Anında Krediye Nasıl Başvurulur

Yapı kredi anında kredi 1000 – 10000 TL arasındaki kredi başvuruları için geçerli olmaktadır. Yapı Kredi Bankasının politikaları incelendiğinde hali hazırdaki müşterilerine 75000 TL azami limit olmak üzere ön onaylı ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Eğer ön onayınız var ise bu limit kadarınca bu krediyi kullanabilmektesiniz. Eğer anında krediye başvurduysanız, başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilerek yine aynı gün içinde değerlendirme sonucunuz size SMS ile bildirilir. Şayet hala bilgilendirilmediyseniz dilediğiniz an Mobil Şube üzerinden ya da Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Başvuru İzleme sekmesine girerek, kredi başvurunuzun durumunu rahatça takip edebilirsiniz.

Yapı kredi anında kredi aldıktan sonra, kullanım aşamasında iken otomatik ödeme talimatını tanımlatarak, kredinizi geri ödeme olarak vadesiz hesabınızdan aylık olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra krediyi kullanırken maluliyet ve vefat gibi durumları kapsamakta olan Kredili Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. Kredi Hayat Sigortası sigorta primleri ise vadesine, faiz oranına, kredi tutarına ve yaşa göre değişmekle beraber örneğin kişi 30 yaşında ise 36 ay vadeye sahip 10000 TL teminatlı olan, % 1,13 kredi faiz oranına sahip bir sigortanın prim ücreti 68 TL’dir.

Yapı Kredi Anında Krediye Başvur Hemen Kredini Al

Yapı kredi anında kredi alabilmek için Mobil Şube ya da Yapı Kredi Bireysel İnternet Şubesi üyesi olmak gereklidir. Üye değilseniz kolayca üye olarak sisteme giriş yapmalısınız. Şayet üye iseniz bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapmalısınız. Bu anında krediye başvurmak için Mobil olarak veya internet üzerinden günün herhangi bir saatinde istediğiniz anda başvuruda bulunabilirsiniz. Hesabınıza tanımlanmış olan kredi için istenilen vakitte banka şubelerinden ara ödemelerinizi yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (3)

salih esen

06 Nisan 2018, 07:36

Mobil şube ile hemen başvurumu yaptım, yapı kredinin en çok hoşuma giden kredisi bu oldu.

Cevap Ver

emin küçük

06 Nisan 2018, 06:06

Anında kredi sistemi çok hoşuma gitti tüm işlemler daha hızlı gerçekleşiyor.

Cevap Ver

merve karakuş

06 Nisan 2018, 01:48

%1,13 faiz oranlı kredisi ilk gözüme çarptı sanırım ben onu alacağım.

Cevap Ver

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!