Banka ve Krediler

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi World Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle belirtmekte fayda vardır ki Yapıkredi bankası Türkiye çapında saygınlığını ispatlamış, önde gelen en büyük bankalar arasında yer almaktadır. Bankacılık dendiği zaman akla ilk gelen bankalardan olan Yapıkredi Bankası, her geçen gün güncel kampanyaları ile birlikte gündemi sıcak tutmaktadır. Günlük rutin alışverişlerinizde beklenmedik kampanyalar sunan, nakite sıkıştığınızda avans nakit para uygulaması ile birlikte sıcak para sağlayabilen ve bunun gibi birçok durumda size avantaj sağlayacak olan bol kazançlı kredi kartlarını sunmaktadır. Yapı kredi bankası kredi kartı başvurusu için istediğiniz her an ister herhangi bir şubeye giderek isterseniz telefonla arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Veya SMS ile Kolayca Başvuruda Bulunun

Yapı kredi bankası kredi kartı başvurusu için en kolay yollardan birisi ise internet bankacılığı sistemi üzerinden yapılan başvurudur. İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapmak için yapılması gereken tek şey ise World Card’ın internet sitesine girerek başvuru yazan bölümü tıklatmak. Tıklattıktan sonra karşınıza çıkan ekran üzerindeki sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurmanız halinde başvuru kaydınızı başarıyla göndermiş olacaksınız. Bir diğer kolay yöntem ise SMS ile başvurudur. SMS ile başvurmak için tek yapılması gereken telefonunuzun mesaj yazma bölümüne girip “WORLD” yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak T.C. Kimlik numaranızı yazmanız ve 4421’e mesaj olarak göndermektedir. Mesajı yollamanızın ardından doğrulama mesajı telefonunuza gelecektir. Bu gelen mesaj başvurunu başarılı bir şekilde yolladığınız anlamını taşır.

World Card Kredi Kartı Oldukça Avantaj Sunmakta

Yapı kredi bankası kredi kartı başvurusu işlemlerini yaptıktan sonra başvurunuz kabul edilirse elinize oldukça avantajlı bir kredi kartı gelmiş olacak. Bu oldukça avantajlı olan kredi kartının en dikkat çekici olanı ise günlük herhangi bir alışverişinizde size taksit imkanı sunuyor olması. Taksit imkânlarının yanı sıra alışverişlerinize bağlı olarak World puan kazandırması ise cabası. Bunların yanında eğer nakit para ihtiyacı duyuyorsanız avans nakit para vererek size yardımcı olmaktadır.  Nakit avans para ile isterseniz kredi kartına ihtiyaç duymadan, nakit para ile işlerinizi rahatça halledebilirsiniz. Hem de çektiğiniz nakit avansı geri öderken de bunu taksitle ödeyebilme imkanına sahip olmaktasınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. caner karakıyı dedi ki:

  Türkiyedeki bankacılık şirketlerinden en büyüklerinden biride yapı kredi bakalım diğer bankalardan kredim var yapı kredidende almayı düşünüyorum.

 2. akşın kuş dedi ki:

  İnternet bankacılığı sayesinde çok kolay bir şekilde kredi kartı başvurusu yapabiliyoruz bakalım ilk defa kredi başvurusu yapacağım.

 3. arzu güzel dedi ki:

  Bakalım yapı kredi yavaş yavaş daha çok ilgimi çekiyor yakında kredi başvurusu yapabilirim.

 4. asiye kıta dedi ki:

  Bende babam için kredi başvurusu yapacaktım, gerçekten işlemler çok basitmiş sadece bir kaç mesaja tüm işlemlerim yapıldı.

 5. mehmet doğan dedi ki:

  World kredi kartı uzun zamandır aklımda olan bir kredi, başvuru yapmayı düşünüyorum.

 6. sefer özbay dedi ki:

  Arkadaşlarım çok memnun kaldıklarını söylüyorlar ancak bakalım ben daha net karar alamadım babama sorup ona göre başvurumu yapacağım.

 7. enes yıldız dedi ki:

  Çektiğimiz nakit avansı geri taksitli ödeye bilme imkanımız benim çok hoşuma gitti sadece bu sebepten başvuracağım.

BİR YORUM YAZ