BIST 100 1.083 -1.49 | -16.43
BRENT PETROL 44,95 -0.02 | -0.01
EURO 8.711 0.41 | 0.04
EURO/USD 1.18413 0.23 | 0.0
GRAM ALTIN 459.42 -0.26 | -1.19
USD 7.3513 0.22 | 0.02
STERLIN 9.6348 0.54 | 0.05
BITCOIN/USD 11902,73
BITCOIN/TRY 87721,9

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Bankasından kredi kartı ya da banka kartı bulunan her müşteri, internet bankacılığı sistemini kullanarak online olarak tüm işlemlerini yapabiliyor. Bu sistem direkt olarak şubelerin internet üzerine aktarılmış şekli olduğu için Yapı Kredi şubelerinden yapabileceğiniz tüm işlemleri internet üzerinden de yapabilme şansınız vardır. Sisteme giriş için öncelikle kendinize bir şifre edinmeniz gerekiyor. Giriş işlemlerinde kullanıcı adı kısmına TC kimlik numaranızı ya da hesap numaranızı yazmanız isteniyor. Şifre kısmına ise bankadan alacağınız internet şifresini girebilirsiniz. Sonrasında dilerseniz Yapı Kredi Bankasının internet sitesi üzerinden sisteme erişebilir, dilerseniz de mobil uygulamayı indirerek cep telefonlarından işlem yapabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı Nasıl Şifre Alınır?

Yapı Kredi Bankasının müşterileri şifre işlemlerini internet üzerinden saniyeler içerisinde edinebilir. Resmi site üzerinden İnternet Şubesi menüsüne girdiğiniz zaman Şifre Al / Şifremi Unuttum butonunu göreceksiniz. Bu alanda sizlerden istenen bilgileri girdiğiniz zaman sizlere tek kullanımlık bir şifre verilir. Bu şifre ile sisteme bir seferliğine giriş yapabilirsiniz. Güvenlik açısından sonrasında şifrenizi değiştirmeniz gerekecektir. Şifre belirleme ekranından kendinize yeni bir şifre belirledikten sonra kalan tüm işlemleri bu şifre ile yapabilirsiniz. Yapı Kredi İnternet bankacılığı şifrenizi almak için direkt olarak şubelerden de yardım alabilirsiniz. Şubeleri ziyaret ettiğiniz zaman da sizlere tek kullanımlık bir şifre verilecektir.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İle Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Yapı Kredi Bankasının internet şubesi üzerinden para yatırma ve çekme işlemleri dışındaki tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ancak hesaplar arası havale ve EFT işlemlerini sistemden rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı ve kredi başvuruları, bakiye sorgulama ve tüm temel ödeme işlemlerini sistemden kolayca yapabilirsiniz. Bu sistemin sizler için en büyük avantajı ise, işlem ücretlerinin çok daha düşük olmasıdır. İnternet şubesinde talep edilen işlem ücretleri bankamatiklerden alınan işlem ücretlerinden çok daha az olacaktır. Güvenli bir internet bağlantısı üzerinden sisteme erişim sağladığınız an tüm bankacılık işlemlerini güvenle yapabilirsiniz.

Bu konununda ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz!
QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Yapı Kredi Mobil Uygulamasını Nasıl İndiririm?

Yapı Kredi Bankasının internet işlemleri için kendi geliştirdiği bir mobil uygulaması bulunuyor. Yapı Kredi Mobil ile cep telefonlarından da rahatlıkla internet şubesini kullanabilirsiniz. App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak bulabileceğiniz bu uygulamayı 1-2 dakika içerisinde cihaza indirmeniz mümkündür. Yapı Kredi internet şubesini cep telefonlarından kullanırken de sizlere kullanıcı adı ve şifre bilgileri yeterli olacaktır. Birçok yeni özelliği bulabileceğiniz mobil uygulama ile tüm ödemelerinizi saniyelik yapabilir, hesaplar arası para transferlerini güvenle tamamlayabilirsiniz.

Yapı Kredi İnternet Bankacılığı İşlem Limitleri

Yapı Kredi internet şubesi üzerinden havale işlemleri yapacak olan kişiler günlük 1000 TL'ye kadar ödeme yapabilir. EFT işlemleri için belirlenen limit ise 300.000 TL'dir. Ayrıca SWIFT ve fatura ödeme işlemleri için de 100.000 TL limit belirlenmiştir. Kurumsal giriş yapan firmalar için bu işlem limitlerinin daha yüksek olacağını da bu noktada belirtmek gerekiyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!