BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9283,14
BITCOIN/TRY 63719,48

Yapı Kredi Kredi Kartı Limiti Nasıl Arttırılır?

Yapı Kredi Bankası vermiş olduğu geniş bankacılık hizmetleri ile birlikte pratik ve hızlı bir biçimde World Card’ınızın limitini arttırabilmektesiniz. Hatta verdiğiniz talimat doğrultusunda limitinizin düzenli olarak da artmasını sağlayabilirsiniz. Şayet tek kredi kartınız değil de birden fazla kredi kartınız mevcut ise, müşteri limiti özelliği ile birlikte tek bir limit olarak bütün limitinizi değerlendirebilir ve limitlerinizi böyle yönlendirebilirsiniz. Bu şekilde limitlerinizin izin verdiği ölçüde harcamalarınızı rahatlıkla yönlendirebilirsiniz. Yapı Kredi limit arttırma işlemlerini istediğiniz oranda arttırabilmenizin yanı sıra hesap kesim tarihlerinizi de gönlünüze göre ayarlayıp ödemelerinizi planlama konusunda kolaylıklar elde edebilirsiniz. Ve bu başvurular esnasında kendi limitinizin müşteri limiti ile aynı seviyeye getirilmesini isteyebilirsiniz. Bu istek ile birlikte yeni olan müşteri limitinizi de dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Limitleri Arttırma ve Başvuruları

Yapı Kredi Bankası’na ait olarak müşterilerine sunulmakta olan Yapı Kredi World Card limit arttırma başvuruları için Yapı Kredi’ye ait olan internet bankacılığı tarafından, Yapı Kredi’ye ait olan Mobil Bankacılık tarafından ya da herhangi bir size en yakın Yapı Kredi şubesinden Yapı Kredi limit arttırma başvuru ve taleplerinizi bildirebilirsiniz. Eğer kredi kartı limitini arttırmak isteyen kişinin durumu talep ettiği bu kredi kartı limit arttırma işlemi için uygun ise World Card limit arttırma işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Müşterinin elindeki kredi kartı limitinin arttırılabilmesi için kart sahibinin bizzat başvuru yapması gerekmektedir. Veya bundan başka olarak Yapı Kredi Bankası’nın kart kullanıcısına limit arttırma teklifini götürüp kart kullanıcısının da bunun onaylaması gerekmektedir. Bu teklifin onaylanması halinde ya da kart kullanıcısına götürülen teklif karşısında müşterinin kabul etmesi ile birlikte kart limiti belirlenen oranda arttırılabilmektedir. Bu durumların yanı sıra kart sahibi otomatik limit arttırma isteminde bulunmuşlarsa bankalar bu limitleri arttırma konusunda serbesttirler.

Yapı Kredi World Card Limiti Nasıl Yükseltilir

Yapı Kredi Bankası’nın genel olarak müşterilerine sunmuş olduğu kart olan World Card, kullanıcıları tarafından sık sık limitin az olması konusunda eleştirilmektedir. Bu gibi limitin az olmasından kaynaklanan durumlar müşteri memnuniyetini kimi zamanlarda düşürmektedir. Bundan dolayı Yapı Kredi Bankası müşterileri sık sık bu sorunu bankaya dile getirip limitlerinin nasıl arttırılacağını sormaktadırlar. World Card tüm dünyada kullanılmakta olan kendini kabul ettirmiş bir kredi kartıdır. Limiti sınırlı olsa da dünyanın her yerinde bu kart ile harcamalar gerçekleştirebilmektesiniz. Limitinizin arttırabilmesi için maaşınızın da yükselmesi önemli bir ölçüttür. World Card’ınızın limitinin yükselebilmesi için bankaya herhangi bir borcunuzun bulunmaması gerekmektedir. Yapı Kredi limit arttırma işlemleri için SMS, Şubeler, Telefon Bankacılığı veya İnternet Şubesi’ni kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!