BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9285,52
BITCOIN/TRY 63735,79

Yapı Kredi Nuvo Nedir?

Yapı Kredi Nuvo Kart, teknolojinin gelişmesi ve bankacılık işlemlerinin de dijital platformlara taşınması ayrıca müşterilerin bankaların işlem masraflarından şikâyetçi olması ile hizmete başlayan dijital bankacılık ürünüdür. Nuvo Kart aracılığı ile Yapı Kredi bankası kapsamında şubesiz olarak bankacılık hizmeti alınabilmektedir. Yapı Kredi Nuvo, Yapı Kredi bankasının sunduğu hizmetleri mobil uygulamalar ya da internet aracılığı ile gerçekleştiren, şube kullanımı gerektirmeyen ve oldukça avantajlı bir şubesiz bankacılık sistemidir. Nuvo Kart aracılığı ile müşteriler ücretsiz, oldukça güvenli ve çok hızlı bankacılık hizmeti alabilmektedir. Ayrıca Nuvo Kart’ın kredi kartı özelliği bulunmamakta ancak sistem içinde alışveriş olanağı sağlamaktadır.

Yapı Kredi Nuvo Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Nuvo Kart sahiplerinin avantajlarından ilki sistemde gerçekleştirilen hiçbir para transfer ücretinden ücret alınmaması ve Nuvo Kart2’ın herhangi bir yıllı ücret ödemesinin olmamasıdır. Birikimlerin şubeye gidip sıra beklemeden direkt olarak internet üzerinden yönetimine izin veren kart ile birikimleri yatırım araçlarında değerlendirme seçeneği sağlanır. Ayrıca Nuvo Kart kullanıcılarına alacakları krediler için de düşük faiz olanaklarından yararlanma şansı sunulmaktadır. Nuvo Kart’ın en avantajlı hizmetlerinden biri ise acil nakde ihtiyacı olan müşterilerin tüm ülkede bulunmakta olan Yapı Kredi Bankası ATM’leri aracılığı ile ücretsiz olarak nakit para çekme olanağı sağlanmasıdır. Tüm bunların dışında Nuvo Kart ile esnek hesap seçeneğine geçerek acil nakit durumlarında daha rahat hizmet alınabilmekte ve yapılan alışverişlerde Word puan kazanılarak puanlarla yeni harcamalar yapılabilmektedir.

Yapı Kredi Nuvo Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Nuvo Kart, kredi kartı özelliğine sahip olmayan normal banka kartı sınıfında bulunan bir karttır. Bu nedenle kartın hesap sahibinin de 18 yaşından büyük olması gerekmektedir. Ayrıca Türkiye’de yaşayan yabancı bankalarda hesapları bulunan müşteriler de kolayca Nuvo Kart için başvuruda bulunup avantajlarından yararlanabilmektedir. Yapı Kredi Nuvo Kart başvurusu birkaç yöntem ile yapabilmek mümkündür. Bunlardan ilki ve en kolay olanı Yapı Kredi Nuvo Kart internet bankacılığı adresi olan www.nuvo.com.tr üzerinden başvuru formunun doldurulması ve onay beklenmesidir. İkinci Nuvo Kart başvuru yöntemi ise Nuvo mobil bankacılık uygulaması indirilmesi ile başvurunun gerçekleştirilmesidir. Bir diğer yöntem ise Nuvo Kart Çağrı Merkezi numarası aranarak başvurunun müşteri temsilcileri aracılığı ile gerçekleştirilmesidir. Başvurudan sonra eğer başvuru banka tarafından onaylanırsa, kuryeler aracılığı ile başvuru sözleşme evrakları müşteriye iletilir ve imzalanır. Tüm evraklar imzalandıktan sonra geri gönderilir ve Nuvo üyelik işlemi gerçekleştirilmiş olur.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!