BIST 100 114.808 -0.85 | -985.03
BRENT PETROL 43,27 2.17 | 0.92
EURO 7.7482 0.15 | 0.01
EURO/USD 1.12981 0.13 | 0.0
GRAM ALTIN 397.104 -0.18 | -0.73
USD 6.8597 0.0 | 0.0
STERLIN 8.6611 0.15 | 0.01
BITCOIN/USD 9274,23
BITCOIN/TRY 63658,35

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günlük hayatta hem reel hem sanal alışverişte kredi kartı artık hayatımızın bir parçası haline gelmektedir. Genellikle nakit taşıma alışkanlığı olmayan kişiler için kredi kartı çok kullanılan bir araçtır. Sağladığı taksit imkânlarıyla yapılan alışverişi kolaylaştırma gibi avantajları da bulunmaktadır. İnternette veya herhangi bir alışveriş yerinde acil nakit olmaması durumunda, en büyük yardımcıdır. Kullanım alanları göz önünde bulundurularak ve diğer banka kartları ile kıyaslanarak, Ziraat Bankası Kredi Kartı avantajlarının daha fazla olduğunu görmekteyiz.

Gerek yüksek taksit sayısı gerek kazanılan promosyonlar ve her yerde kullanılabilir olması gerçekten insanı cezbeden avantajlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda devlet bankası olduğu için yapılan tüm işlemler devlet güvencesi altında olmaktadır. Ziraat Kredi Kartı, yapılan harcamaları ödeme konusunda esnek davranarak taksitli ödeme imkânı sunmaktadır. Gerekli belgeler ile yapılan başvurular sayesinde hak eden herkes Ziraat Bankası Kredi Kartı sahibi olabilir.

Mobil Bankacılık İle Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Mobil uygulamasını kullanan tüm banka müşterileri, mobil hesaba giriş yaparak dilediği zaman Ziraat Kredi Kartı Başvurusu yapabilmektedir. Ziraat Bankası internet sitesi üzerinden yine müşteri girişi ile başvuru yapılabilmektedir. Ziraat Bankası müşterisi olmayan kullanıcılar için ise bankanın Başvurular bölümündeki Kredi Kartı Başvuru formunu eksiksiz doldurmaları durumunda başvuruları incelemeye alınmaktadır.

Sms Yolu İle Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu pratik olarak cep telefonunuz ile de yapılabilmektedir. Mesaj menüsünden alıcı kısmına 4747 numarası yazılır, KREDIKARTI boşluk T.C Kimlik No boşluk Limit Talebi(örn. 1000) boşluk Aylık Net Gelir Tutarı(örn. 2000) gibi bilgiler yazılarak sms gönderilmektedir.

Telefon Bankacılığı İle Ziraat Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu 444 00 00 numarası ile de yapılabilmektedir. 444 00 00 numarası aranılarak Ziraat Bankası müşteri temsilciliği tarafından, ilgili birimin yardımı ile başvurular değerlendirmeye alınmaktadır. Mühim olan doğru bilgi paylaşımında bulunmaktır…

Ziraat Kredi Kartı Başvurusu, Ziraat Bankası şubelerinde kişinin şahsen müracaatı ile de yapılmaktadır. Kişi, kimlik kartı ve gelir belgesini beyan eden kâğıtlar ile bizzat şubeden başvuru yapılabilir.  Ziraat Bankası ATM makinelerinden de yine kişisel başvurular yapılabilir. Onaylanan başvurularda kişi, sms ile bilgilendirilmektedir. Başvuru süreci ise; herhangi bir Ziraat Bankası şubesi veya Telefon Bankacılığı ile takip edilebilmektedir.

Ziraat Kredi Kartı Avantajları

  1. Taksitli alışverişlerde, taksit sayısı yüksek olduğu için ödeme konusunda kişiyi yormaz.
  2. 50 tl ve altı alışveriş işlemleri, kartın temassız özelliği olduğundan pratik ve şifresiz işlem yapılır.
  3. Ziraat Bankası ile bağlantılı olan ortalama 200.000 kuruluşun indirim ve kampanyalarından yararlanılır.
  4. Kredi kartı, bazı kısıtlamalar ile çalınma, kaybolma ve kopyalama gibi durumlarda teminat altındadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Ziyaretçi Yorumları (0)

Yorum Bırakın

[ Yoruma cevap yazmaktan vazgeç ]
E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar (*) ile işaretlendi!